Menu
Nieuwsoverzicht

Word jíj vrijwilliger in ons team?!

4 juli 2024

139x gelezen
1

NUNSPEET- VVV Nunspeet uit de Kunst is een professionele stichting die het gastheerschap in en de promotie van de gemeente Nunspeet verzorgt. Behalve Nunspeet vallen nóg drie kernen onder de gemeente Nunspeet: Hulshorst, Elspeet en Vierhouten. De medewerkers en vrijwilligers van de verschillende vestigingen zetten zich met enthousiasme in om bezoekers welkom te heten en van informatie te voorzien over de omgeving, activiteiten en evenementen.

Voor onze vestiging in Nunspeet zijn wij op zoek naar vrijwilligers voor verschillende werkzaamheden. Zo zijn we op zoek naar vrijwilligers die voor ons willen bezorgen in de vier kernen en de door ons uitgezette fiets- en wandelroutes willen controleren en onderhouden. Verder zijn wij op zoek naar baliemedewerkers die 1 à 2 zaterdagen in de maand en een aantal dagdelen door de week in de rol van gastheer/-vrouw onderdeel willen worden van ons team. Behalve een prettige werkomgeving met enthousiaste collega’s bieden we onze vrijwilligers onder meer:

· Een vrijwilligersvergoeding voor baliemedewerkers

· Een aantrekkelijke korting op de aanschaf van eigen producten

· Gratis deelname aan bijeenkomsten die NudK organiseert

· Jaarlijks uitje met medewerkers en bestuur

· Een attentie met verjaardagen

· Ambassadeurspas met eenmalig gratis toegang tot geselecteerde musea en pret- en dierparken

We kijken er naar uit om jou als onze mogelijk nieuwe collega te ontmoeten!

Of je nu man of vrouw bent, (on)ervaren in werk maar enthousiast om werkervaring op te doen: we nodigen je van harte uit om te reageren.

Wil jij meer weten over VVV NudK en onze werkzaamheden of wil jij ons team komen versterken neem dan contact op met Karin Polinder via karin@nunspeetuidekunst.nl.

Foto: © eigen foto

Background

Mis nooit meer het nieuws uit Elspeet!

Volg ons op social media of schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en evenementen in en om Elspeet.

IN JE INBOX